İç Ortam Havanızı “Suyla Yıkayın”
Döşemeli Mobilyaların Temizlenmesi
Ulaşılması Zor Alanların Temizlenmesi
Minderlerin ve Yastıkların Temizlenmesi
Toz Alma Fırçasının Kullanımı
Toz Alma Fırçasının Kullanımı
Rainbow Şişirme Aletinin Kullanımı
Püskürtücü Aletinin Kullanımı
İç Ortam Havanızı “Suyla Yıkayın”
Content 1 Image
Suyla yıkanmış ferah bir hava için Rainbow’unuzu odanın ortasına yerleştirmeniz ve “düşük” hava temizleme devrinde çalıştırmanız yeterlidir.
Rainbow ayrıca evinizdeki havadaki kokuları giderebilir veya evinizdeki havanın hoş kokmasını sağlayabilir. Su haznesine Rainbow Taze Hava solüsyonu veya bir Rainbow Kokusu eklemeniz yeterlidir.
Döşemeli Mobilyaların Temizlenmesi
Content 2 Image
Rainbow çok sayıda kullanışlı ek parçayla gelmektedir, Döşeme Temizleme Aracı bunlardan en kullanışlı olanları arasındadır. Döşeme Temizleme Aracı koltukların, sandalyelerin ve diğer ev mobilyalarının temizlenmesi için mükemmeldir. Yün, kürk ve hassas kumaşı olanlar da dahil kıyafetlerin ve kabanların nazikçe temizlenmesinde de başarılı biçimde kullanılabilir.
Ulaşılması Zor Alanların Temizlenmesi
Content 3 Image
Rainbow Izgara Temizleyicisi çok küçük, ancak bir o kadar kullanışlı bir ek parçadır. İnce tasarımı sayesinde çamaşır makineniz, kurutucunuzun altını ve buzdolabınızın görünür soğutma ızgaralarını mükemmel şekilde temizler. Bu ek parçayı ayrıca evinizdeki veya aracınızdaki erişilmesi zor alanları temizlemek için de kullanabilirsiniz.
Minderlerin ve Yastıkların Temizlenmesi
Content 4 Image
Minderlerinizi ve yastıklarınızı Rainbow’unuzla temizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Rainbow, Aerofresh Torbayı bu amaç için tasarlamıştır. Bunun için şu adımları takip etmelisiniz… Minderinizi Aerofresh Torbaya yerleştirin. Döşeme Temizleme Aletini borunun ucuna taktıktan sonra torbayı sıkı bir şekilde boru etrafına büzün Rainbow’unuzu çalıştırın ve bayat, tozlu havanın nasıl çekildiğini izleyin. Ardından, torbayı ve boruyu bırakmadan hortumu Rainbow’un hava çıkışına takın. Minderiniz suyla yıkanmış temiz havayla “şişirilecektir”.
Toz Alma Fırçasının Kullanımı
Content 5 Image
Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz Toz Alma Fırçası ek parçasını eklemeyi unutmayın. Rainbow borunuza takın ve vakum gücüyle odanızı süpürün. Odanın bir ucundan başlayarak aynaları, storları, tülleri ve perdeleri, lamba başlıklarını ve pencere pervazlarını vakumla temizleyin. Tavandaki fan kanatlarına ve kornişlere, duvarlara ve yüksek tavanlara ulaşmak için toz alma fırçasını bir boru uzatmasına takarak temizliği bitirin. Toz Alma Fırçası hassas temizlik işleri için idealdir; ince kılları porselen, sanat eserleri, pencere storları gibi hassas malzemeleri nazikçe temizler. Ayrıca, bu ek parçası köpeğinizi veya kedinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz, tozları, kirleri ve gevşek kıl ve tüylerini uzaklaştıracaktır. Ayrıca, ev bitkileriniz üzerindeki tozların temizlenmesi için de mükemmeldir.
Sert Yüzeyli Zeminler? Sorun Değil
Content 6 Image
Temizlik sisteminize Rainbow RainJet ekleyerek seramik karolarınızı ve diğer sert zeminleri suyla temizleyebilirsiniz. Rainbow Clean Floor solüsyonu, hızlı ve göz alıcı sonuçlar için RainJet ek parçanızla birlikte kullanılabilecek bir sıvıdır. Bir RainJet edinmek için lütfen Rainbow Yetkili Dağıtıcınıza danışın.
Rainbow Şişirme Aletinin Kullanımı
Content 7 Image
Hortumu Rainbow’un çıkış havası açıklığına bağladığınızda plaj toplarınızı, havalı yataklarınızı ve şişme oyuncaklarınızı Şişirme ek parçasıyla zahmetsiz şekilde şişirebilirsiniz.
Content 7 Image
Dahası, Şişirme Aletini “emiş” modunda kullanarak pencere pervazları, buzdolabı ızgaraları ve cihazların arkası vb. gibi sıkışık alanların temizlenmesi için mükemmel bir araç elde edersiniz.
Püskürtücü Aletinin Kullanımı
Content 8 Image
Rainbow dahiyane bir ek parça olan Rainbow Püskürtücü ile kullanılabillir. Her zaman kullandığınız ev sprey ürünlerini uygulama için Rainbow Püskürtücüyü Rainbow borusuna takmanız, hortumu çıkış havası açıklığına bağlamanız ve Rainbow’u çalıştırmanız yeterlidir. Ayrıca, Püskürtücüye normal musluk suyu doldurarak ev bitkilerinizi nemlendirmek veya camlarınızı temizlemek için kullanabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...