Sıkça Sorulan Sorular

Rainbow Temizlik Sistemi, Bağımsız Rainbow Yetkili Dağıtıcılarından oluşan bir ağ üzerinden satılmaktadır. Bir Rainbow almayı düşünüyorsanız lütfen Tanıtım Talebi formunu doldurun. Size en yakın Rainbow Yetkili Dağıtıcısı sizinle en kısa sürede iletişime geçerek daha fazla bilgi verecektir.
Bir Rainbow ünitesinin fiyatı, paket içeriğine, ilgili pazar koşullarına, vergilere ve yararlanabileceğiniz takas değerine bağlı olarak değişebilmektedir. Size en yakın Rainbow Yetkili Dağıtıcısı size bu konuda ilave bilgiler sunacaktır. Evinize bir ürün tanıtımı organize etmek için lütfen Tanıtım Talebi formumuzu doldurun.
Rainbow Yetkili Dağıtıcıları dışında hiç kimse Rainbow Ev Temizlik Sistemini ev tanıtımlarıyla satamaz. Sadece Rainbow Yetkili Dağıtıcıları tarafından ev tanıtımlarıyla satılan Rainbow Ürünleri resmi garanti kapsamındadır. İnternet de dahil yetkili olmayan kanallar üzerinden satılan Rainbow ürünleri yetkili garanti kapsamında değildir. Ayrıca, internet üzerinden satılan ürünlerin yeni veya orijinal Rainbow Ürünleri olduğunun garantisi yoktur.
Size en yakın Rainbow Yetkili Dağıtıcısını bulmak için çevrimiçi Dağıtıcı Bulucu aracımızı kullanabilirsiniz. Yakınınızda bir dağıtıcı bulamıyorsanız lütfen Rexair Müşteri Hizmetleri Bölümü ile iletişime geçin.
Lütfen ürününüzü satın aldığınız Rainbow Dağıtıcısı ile iletişime geçin. Bu Dağıtıcının kim olduğunu hatırlamıyor veya ona ulaşamıyorsanız size en yakın Rainbow Yetkili Dağıtıcısını bulmak için çevrimiçi Dağıtıcı Bulucu aracımızı kullanabilirsiniz. Yakınınızda bir dağıtıcı bulamıyorsanız lütfen Rexair Müşteri Hizmetleri Bölümü ile iletişime geçin.
Kullanıcı kılavuzlarını bu web sitesinde Destek menüsünün altında yer alan indirme sekmesinden indirebilirsiniz.

Rexair bağımsız Rainbow Yetkili Dağıtıcılarına Rainbow Temizlik Sistemi ve ek parçaları için dört (4) yıl ve elektrikli süpürge motoru/elektronik kumanda için sekiz (10) yıl olmak üzere yazılı bir garanti vermektedir. Bu garantiler kayış, HEPA Nötralizatör vb. ürünlerin kullanımında doğan normal aşınma ve yıpranmayı kapsamamaktadır.

HEPA Nötralizatörünüzü iki yılın sonunda bir Rainbow Yetkili Servis Merkezine kontrol ettirmenizi öneririz. HEPA Nötralizatör, Rainbow’unuzun en iyi performansı sunmaya devam etmesi için beş yıl kullanıldıktan sonra (bir Yetkili Servis Merkezi tarafından) değiştirilmelidir.
Rainbow Power Nozzle, sıvıları çekmez. Power Nozzle kullanılmadığı durumlarda Rainbow sıvıları güvenli şekilde çekebilir. Daima kullanım kılavuzundaki talimatları takip edin.
Su haznesinin altındaki kubbe şeklindeki parça tamamen suyla kaplanana kadar hazneyi suyla doldurun.
Rexair, ürünlerimizle kullanıma uygun olduğundan emin olmak için sadece Rainbow markasını taşıyan sarf malzemeleri test etmektedir.
RainJet şu tipteki zeminleri temizlemektedir: mermer, taş, seramik karolar ve vinil ve linolyum. Suya karşı dayanıklı olmayabileceğinden bitmemiş, yağlı veya cilalı ahşap levhalar, sızdırmazlığı sağlanmamış karolar veya halı kaplı zeminlerde kullanmayın. Doğru temizleme talimatlarını öğrenmek için zemin üreticinize danışın.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...