RAINBOW SRX

    Ürün Bilgisi Talep Formu

Rainbow SRX

Temizlik Robotu, havadaki partikülleri, alerjen maddeleri, yüzeydeki toz ve kirleri yok etmek için sudan faydalanan bir sisteme sahiptir. Bulunduğumuz ortamdaki havayı yıkar ve soluduğumuz ortamın hava kalitesini maksimize eder.

 

Teknik Özellikler 

Rainbow’un geniş temizleme parçası ve opsiyonel aksesuarları, temizlik sırasında konfor ve esneklik sunar. Tüm yüzeylerde etkili performans sağlayan Rainbow SRX, halı, parke, merdiven, mobilya gibi farklı yüzeylerde kullanım özelliğini bünyesinde barındırır.
 

The Power of Water

1. WET DUST CAN’T FLY®

Rainbow, kirleri ve kokuları hapsetmek ve evinize doğal olarak temizlenen, suyla yıkanan havayı vermek için Tabiat Ananın en güçlü elementi olan suyu kullanır.

2. İKİ KATI DAHA TEMİZ

Bu benzersiz su filtreleme sistemi tipik ev kirlerini çeker, buna karşılık mikroskobik partiküller de HEPA Nötralizatör Filtre Sistemi tarafından yakalanır. Bu iki aşamalı filtreleme kombinasyonu evinizdeki kirlerin ve kirleticilerin neredeyse %100’ünü temizler.

3. HURRİCANE® MOTOR

Anahtarlı relüktans teknolojisiyle desteklenen güçlü Hurricane® motorumuz en zorlu temizlik işlerinizin üstesinden gelmenizi sağlar ve sonsuz bir motor ömrü sunar.

4. GÜÇ VE KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Kontrolleri ergonomik bir sap kavraması üzerine yerleştirdik, böylece elektrikli aksesuarları hassas şekilde kontrol edebilirsiniz.

5. HIZLI BAĞLANTI

Farklı işler için borular ve aletler çok kısa bir süre içinde değiştirilebilmektedir.

6. KOLAY TAŞIMA İMKANI

Rainbow, kolay döndürülebilir yapısıyla bir odadan diğerine kolayca geçebilmenizi sağlar. Kauçuk yerleştirilen kenar kısımları duvarlarınızı ve mobilyalarınızı korur.

7. DAHİLİ LED IŞIKLAR

Gidilecek yolu aydınlatarak hiçbir noktayı kaçırmamanızı sağlar.

8. DUVARDAN DUVARA TEMİZLİK

Kirler, evcil hayvan tüyleri ve kırıntılar Power Nozzle’ın güçlü hareketli fırçası içinde kaybolur. Dairesel Hareketli Aktif Kenarlı fırçalar, süpürgelikler boyunca erişilmesi güç kirleri temizler.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...